Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zjednoczenie UNITRA

Powroty marki

tonsil2
unitra
diora logo
Share
 mailbox
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Share

 

Jeżeli nie znalazłeś swojego nazwiska lub nazwiska koleżanki czy kolegi na przedstawionej liście albo zauważyłeś błąd, napisz swoje uwagi na adres administratora strony. Możecie równiez przesyłac dane swoje lub dane koleżanki lub kolegi z innych komórek organizacyjnych, którzy pracowali w  Zakładach Radiowych im. Marcina Kasprzaka w Warszawie.

 

Nazwisko i Imię z domu Struktura Migracja Kom. Org. Rodzaj
Adamczyk Grzegorz   Z-1000       Produkcja 
Afek Mirosław   Z-1000       Produkcja 
Albrycht Jerzy (†)   Z-1000       Produkcja 
Albrycht Krystyna   Z-1000       Produkcja 
Ałaszewski Tomasz   Z-1000       Produkcja 
Antolak Krzyszfon   Z-1000       Produkcja 
Badowski Zygmunt   Z-1000       Produkcja 
Balcer Andrzej   Z-1000       Produkcja
Balcer Ewa   Z-1000       Produkcja
Banasiuk Grażyna   Z-1000       Produkcja
Banaszek Wojciech   Z-1000       Produkcja
Bany Tomasz   Z-1000       Produkcja 
Bartosik Adam   Z-1000       Produkcja
Barzyc Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Bak Jerzy   Z-1000        Produkcja
Bielawski Dariusz   Z-1000       Produkcja 
Bielski Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Bień Sławomir   Z-1000       Produkcja
Bonisławski Jan   Z-1000       Produkcja
Borecki Krzysztof   Z-1000       Produkcja
Borowska Alina   Z-1000       Produkcja 
Brański Tadeusz   Z-1000       Produkcja 
Buholz Włodzimierz   Z-1000     KJ  
Buksztel Andrzej   Z-1000     KJD  
Cenkier Roman    Z-1000       Produkcja 
Chaciński Włodzimierz (†)   Z-1000       Produkcja 
Chmura Teresa   Z-1000       Produkcja 

Chmura Waldemar

  Z-1000       Produkcja 

Chodorowski Zbigniew (†)

  Z-1000 Elmasz     Produkcja 

Chojnacka Hanna

  Z-1000       Produkcja 

Chydziński Mieczysław

   Z-1000       Produkcja 

Ciszewska Janina

  Z-1000       Produkcja 

Cygański Marek

  Z-1000       Produkcja 

Czech Zbigniew

  Z-1000       Produkcja 

Danowski Zenon

  Z-1000       Produkcja

Daśko Andrzej

  Z-1000       Produkcja 

Dąbrowska Krystyna

  Z-1000       Produkcja 
Dobrzański Zygmunt (†)   Z-1000       Produkcja 
Dorochowicz Zbigniew (†)   Z-1000       Produkcja
Dudek Zygmunt   Z-1000       Produkcja 
Dybowski Zbigniew   Z-1000       Produkcja

Dybus Włodzimierz

  Z-1000       Produkcja 

Ekstowicz Włodzimierz

  Z-1000 Z-6000 Z-2000   Produkcja

Dzięcioł Jadwiga

  Z-1000       Produkcja 

Filipiak Andrzej

  Z-1000       Produkcja

Fąfara Krzysztof

  Z-1000 Elmasz     Produkcja

Firląg Danuta

  Z-1000       Produkcja

Frey Hanna

  Z-1000       Produkcja
Furmanczyk Marek   Z-1000       Produkcja 
Gaj Zbigniew   Z-1000 Elmasz     Produkcja 
Gawlik Andrzej   Z-1000       Produkcja
Gawryołek Ryszard (†)   Z-1000 Z-6000     Produkcja
Golik Janusz   Z-1000       Produkcja 
Gójski Ryszard   Z-1000        Produkcja
Górska Danuta    Z-1000       Produkcja 
Grabowski Stanisław   Z-1000       Produkcja
Gryga Bogusław    Z-1000       Produkcja 
Gwarda Zenon (†)   Z-1000       Produkcja 
Hodyra Dariusz   Z-1000       Produkcja
Izdebski Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Jabłońska Danuta   Z-1000       Produkcja 

Jaszczuk Adam (Zbigniew)

  Z-1000       Produkcja 

Jarka Ewa

  Z-1000       Produkcja 

Jedlak Zdzisław

  Z-1000       Produkcja
Jobda Jerzy   Z-1000       Produkcja 
Jóźwiak Elźbieta   Z-1000       Produkcja 
Jóżwiak Tadeusz   Z-1000       Produkcja 
Julc Halina   Z-1000       Produkcja 
Jurecki Janusz (†)   Z-1000       Produkcja 
Jurgielewicz Wiesław   Z-1000       Produkcja
Juszczyk Adam (†)   Z-1000       Produkcja 
Jurgielewicz Wiesław    Z-1000       Produkcja
Kaczanowska Elżbieta   Z-1000       Produkcja
Kalski Marek   Z-1000       Produkcja
Karczewska Jolanta Stryjewska Z-1000       Produkcja
Karczewski Włodzimierz   Z-1000       Produkcja
Kawka Marek   Z-1000       Produkcja
Kazanowska Krystyna   z-1000       Produkcja
Kazimierczak Teresa   Z-1000       Produkcja
Kilim Jadwiga   Z-1000       Produkcja
Kilim Marek   Z-1000       Produkcja
Klimczak Barbara (Krystyna)   Z-1000       Produkcja
Kłósek Piotr   Z-1000       Produkcja
Knapik Andrzej   Z-1000       Produkcja
Kołodziej Andrzej (†)   Z-1000 Elmasz     Produkcja
Kołodziejewski Tadeusz   Z-1000       Produkcja
Koman Włodzimierz   Z-1000       Produkcja
Komar Zbigniew   Z-1000       Produkcja
Konder Janusz   Z-1000       Produkcja
Konder Maria  Nowak Z-1000       Produkcja
Kopeć Marek   Z-1000       Produkcja
Koper Bogdan   Z-1000       Produkcja
Kopystyńska Alicja Kuczykowska Z-1000       Produkcja
Kopystyński Tomasz (†)   z-1000       Produkcja 
Kopytowski Krzysztof    Z-1000       Produkcja
Korczak Katarzyna   Z-1000       Produkcja
Kordalski Bogdan   Z-1000       Produkcja 
Kosiorek Jacek   Z-1000       Produkcja
Kosowski Maciej (†)   Z-1000 Z-6000     Produkcja
Kowalczyk Barbara   Z-1000       Produkcja 
Kozłowski Witold   Z-1000       Produkcja
Koźlik Zdzisław   Z-1000       Produkcja
Krakowiak Mirosław   Z-1000       Produkcja
Krauze Elza Dudaniec Z-1000 Z-6000     Produkcja 
Krosnowski Stanisław   Z-1000       Produkcja 
Królak Mirosław   Z-1000       Produkcja 
Krynicki Jerzy   Z-1000       Produkcja
Krypiak Elżbieta   Z-1000       Produkcja 
Krzemiński Zbigniew   Z-1000       Produkcja
Kucharski Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Kuchta Barbara   Z-1000       Produkcja
Kuczbajski Jan (†)   Z-1000       Produkcja
Kuczbajska Magdalena Mroczek Z-1000       Produkcja
Kuczyński Jarosław (Jerzy)   Z-1000     KJ  
Kulesza Bogdan   Z-1000       Produkcja 
Kubczyk Iwona   Z-1000       Produkcja
Kusak Jan   Z-1000       Produkcja 
Kusek Tadeusz   Z-1000       Produkcja 
Kuśmierczyk Hanna   Z-1000       Produkcja 
Kuśmierczyk Teresa   Z-1000       Produkcja 
Kuśmierczyk Witold   Z-1000       Produkcja 
Kwiatkowska Lidia   Z-1000       Produkcja 
Lemański Ryszard   Z-1000       Produkcja 
Leśniewska Teresa   Z-1000       Produkcja 
Lewiszewski Jacek   Z-1000       Produkcja
Lipiński Wojciech   Z-1000       Produkcja
Lubelski Witold   Z-1000       Produkcja 
Łada Tomasz (Stanisław)   Z-1000       Produkcja 
Ładno Jerzy   Z-1000 Z-6000     Produkcja
Łasak Danuta   Z-1000       Produkcja 
Łęcka Bogumiła   Z-1000       Produkcja
Łojszczyk Krzysztof   Z-1000       Produkcja 
Łukasik Wiktor    Z-1000       Produkcja 
Maciejewski Henryk   Z-1000       Produkcja 
Madej Krzysztof   Z-1000       Produkcja 
Majcher Hanna   Z-1000       Produkcja 
Majchrzak Barbara   Z-1000       Produkcja 
Majszczyk Zbigniew   Z-1000       Produkcja 
Małczuk Edward   Z-1000       Produkcja 
Małczuk Jerzy (†)   Z-1000       Produkcja 
Marciniak Marianna   Z-1000       Produkcja 
Marcinkowski Wojciech   Z-1000       Produkcja 
Marzec Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Matosek Halina   Z-1000       Produkcja 
Miecznikowski Mirosław   Z-1000       Produkcja 
Milczarek Grzegorz   Z-1000       Produkcja 
Mitrowski Tadeusz   Z-1000       Produkcja 
Mitura Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Mitura Lidia   Z-1000     KJ  
Mrowiński Janusz   Z-1000 Elmasz     Produkcja 
Murawski Andrzej   Z-1000       Produkcja
Nalej Wiesława   Z-1000       Produkcja 
Nantal Grzegorz   Z-1000       Produkcja 
Nowak Krzysztof   Z-1000       Produkcja
Nowak Piotr   Z-1000       Produkcja 
Nowotnik Zbigniew   Z-1000       Produkcja 
Olczykowska Teresa    Z-1000       Produkcja 
Olejarz Bogdan   Z-1000       Produkcja 
Onisk Marek    Z-1000       Produkcja 
Orlik Marek    Z-1000       Produkcja 
Palusiak Wojciech    Z-1000       Produkcja 
Pogoński Bogusław   Z-1000       Produkcja
Popławska Teresa   Z-1000       Produkcja
Popławski Andrzej   Z-1000       Produkcja
Pawiński Maciej    Z-1000       Produkcja 
Pawlik Genowefa    Z-1000       Produkcja 
Pawlik Marek   Z-1000       Produkcja 
Pęska Krystyna   Z-1000       Produkcja
Pidek Barbara   Z-1000       Produkcja
Piechota Barbara   Z-1000       Produkcja
Pieniążek Barbara   Z-1000       Produkcja
Pieńkowska Danuta    Z-1000       Produkcja 
Pietraszek Anna   Z-1000       Produkcja
Piłka Zdzisław   Z-1000       Produkcja 
Piotrowski Jacek   Z-1000       Produkcja
Pdrażka Krzysztof vel Gontarczyk Z-1000       Produkcja
Pogoński Mirosław   Z-1000       Produkcja 
Popowski Zenon   Z-1000       Produkcja 
Potentas Elżbieta   Z-1000       Produkcja 
Proboszcz Maciej   Z-1000       Produkcja 
Przybysławska Barbara   Z-1000       Produkcja 
Pustoła Janusz   Z-1000       Produkcja
Rębisz Grzegorz   Z-1000       Produkcja 
Rogowski Janusz   Z-1000 Z-6000   KJD Produkcja 
Roguski Tadeusz   Z-1000       Produkcja
Roszkowski Janusz   Z-1000       Produkcja 
Roznowska Ewa   Z-1000       Produkcja
Rycio Adam (†)   Z-1000       Produkcja 
Rzępołuch Bogdan   Z-1000       Produkcja
Saks Janusz    Z-1000       Produkcja 
Sas Waldemar   Z-1000       Produkcja 
Seliga Zdzisław (†)   Z-1000  Z-6000     Produkcja 
Seroka Marek   Z-1000       Produkcja 
Sieciński Krzysztof   Z-1000 Z-6000   KJ Produkcja
Sitkiewicz Dariusz   Z-1000 Z-6000     Produkcja
Sitkiewicz Ewa Szopa Z-1000 Z-6000     Produkcja
Skarżyński Andrzej   Z-1000       Produkcja
Slipek Tadeusz   Z-1000       Produkcja 
Słodowy Zbigniew   Z-1000       Produkcja
Słomiński Jacek   Z-1000 Elmasz     Produkcja 
Sokołowski Jan   Z-1000       Produkcja 
Spocińska Elżbieta (†)   Z-1000       Produkcja 
Spociński Kazimierz   Z-1000       Produkcja 
Srebrzyńska Ewa   Z-1000       Produkcja
Stachurska Wiesława   Z-1000       Produkcja
Starzyński Andrzej   Z-1000 Elmasz     Produkcja 
Steciuk Marek   Z-1000       Produkcja 
Stepień Henryk   Z-1000       Produkcja 
Sułkowski Dariusz   Z-1000       Produkcja

Szcześniak Alina

  Z-1000       Produkcja 

Szychowski Jerzy

  Z-1000     KJD  

Szymanek Jan

  Z-1000       Produkcja 

Ścisłowski Waldemar

  Z-1000     KJ  
Trąbiski Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Trąbińska Grażyna Kołtuniak Z-1000       Produkcja
Trojanek Stanisław   Z-1000       Produkcja 
Truszkowska Halina   Z-1000       Produkcja 
Trzaska Piotr (†)   Z-1000       Produkcja
Trzaska Teresa   Z-1000       Produkcja
Urynek Mirosław   Z-1000       Produkcja 
Uszkiewicz Marek   Z-1000     KJ  
Wagner Krzysztof   Z-1000     KJ  
Walkiewicz Janusz   Z-1000       Produkcja 
Walo Jerzy   Z-1000       Produkcja
Wardecki Zbigniew   Z-1000       Produkcja 
Wereszyński Marek   Z-1000       Produkcja
Wasilewski Zbigniew   Z-1000       Produkcja 
Wasylewicz Tomasz   Z-1000        
Wereszko Grażyna   Z-1000       Produkcja
Wereszko Jan   Z-1000       Produkcja 
Warunek Alicja   Z-1000       Produkcja
Waszkowiak Jerzy   Z-1000     KJ  
Węgrzyn Andrzej   Z-1000       Produkcja 
Węgrzyn Anna   Z-1000       Produkcja 
Widłak Paweł   Z-1000       Produkcja
Wiktor Hanna   Z-1000       Produkcja 
Wiśniewski Andrzej   Z-1000 Z-6000      
Witkowski Stanisław   Z-1000        
Wojdyna Teresa   Z-1000       Produkcja 
Woldan Tomasz   Z-1000       Produkcja 
Wolińska Iwona   Z-1000       Produkcja 
Wróblewski Janusz   Z-1000       Produkcja 
Wróblewski Sławomir   Z-1000 Z-6000      Produkcja
Wyraz Krystian   Z-1000       Produkcja 
Wysocki Tomasz   Z-1000 Z-6000     Produkcja 
Wyszyńska Janina   Z-1000       Produkcja 
Zielińska Janina   Z-1000       Produkcja 
Zieliński Dariusz   Z-1000       Produkcja
Ziemkiewicz Grażyna   Z-1000       Produkcja 
Ziółkowski Krzysztof   Z-1000       Produkcja
Zwolińska Iwona   Z-1000       Produkcja 
Żabka Krystyna   Z-1000       Produkcja 
      
powrot buton       

Szukaj

Licznik odwiedzin

298834
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tyg.
W tym miesiącu
W ubiegłym m-cu
Całk. ilość
118
76
925
296621
3494
4626
298834

Your IP: 54.198.243.51
Server Time: 2018-07-20 10:00:59